Shiri Diamonds - Australia Shiri Diamonds - Canada Shiri Diamonds - USA Shiri Diamonds - Europe
שירי יהלומים - קניית תכשיטים ישירות מהיצרן

תקנון ותנאי שימוש

התקנון ותנאי השימוש נכתבו בצורה הפשוטה והברורה ביותר כדי שיהיו ברורים לכל. רכישה אצלנו ושימוש באתרנו מותנה בקבלת הסכמתכם המוחלטת לכל הכתוב כאן.

אם אינכם מבינים את התקנון והתנאים או לא מקבלים חלק מהם, אל תבצעו הזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות ולעדכן את התקנון ותנאי השימוש בכל עת.

משלוחים

משלוח חינם עד הבית לרוב חלקי הארץ ברכישה מעל ₪900  אנו משתדלים לשלוח את המוצר בתוך 14 - 10 ימי עסקים. לעתים המשלוח יוצא מוקדם יותר, אך בתקופות עמוסות זה עשוי לקחת יותר זמן, כך שיש להודיע לנו אם יש דחיפות לשלוח מוקדם יותר ואנחנו נשתדל לעשות את מירב המאמצים.

אנחנו נשלח הודעת וואטסאפ עם מספר מעקב כשהתכשיט מוכן. זמן הגעת המשלוח לבית אורך בדרך כלל כיומיים אך משתנה בהתאם לעומס ולמיקום. חשוב לומר שמשלוח לישוב מרוחק יכול להתארך ושבאזורים מסוימים החבילה עשויה להגיע למרכז חלוקה. הקפידו להיות זמינים בכתובת ובטלפון שמסרתם בין השעות 17:00 – 08:00, שינוי יעד או הפצה נוספת כרוכה בתשלום נוסף.

חשוב להדגיש שהמשלוח נעשה על ידי חברה חיצונית ואין לנו שליטה מלאה על זמני המשלוח או עיכובים שנגרמים ולכן הזמנות דחופות מומלץ להגיע ולאסוף. לאחר הוצאת המשלוח, בירור או תיאום מסירת החבילה יעשה בין הלקוח לחברת השליחויות.

איסוף

מוצרים צריכים להאסף בתוך 30 ימים מרגע ההודעה שהמוצר מוכן. מוצר שלא ידרש בתוך 30 ימים יגרור חיוב של 2% מערך המוצר על כל חודש עבור הוצאות אחסנה וביטוח. יתכן שמוצר שידרש אחרי 3 חודשים ידרוש ייצור מחדש. השלמת התשלום, החזרת פריט לצורך השלמת עבודה ואיסוף המוצר חלה על המזמין ולא יוכל להדרש מבית העסק כל שירות, מוצר או החזר לאחר תקופה העולה על שנה.

ביטולים

אפשרי לבטל אך ורק מיום הרכישה (לא יום קבלת התכשיט) ועד תום שני ימים שלאחריו שאינם ימי מנוחה. על פי תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) תשע"א-2010. דמי ביטול: 5% או 100 ₪ (הנמוך מביניהם) פלוס 59 ₪ במקרה שהמוצר נשלח. חריגים: תכשיטים שערכם עולה על 3000 שקלים ומוצרים שיוצרו על פי הזמנת הלקוח או על פי מידותיו. הבהרה: אנחנו לא מאפשרים החזרות.

בלתי אפשרי להמחיש את כל מימדי וגווני התכשיט בתמונה ותיאור קצר. את\ה צריך\ה לשאול אותנו על כל פרט שלא ברור או קריטי עבורך לפני ביצוע הרכישה.

תכשיטים איכותיים ניתן לייצר אך ורק ברוגע מוחלט וללא לחץ, כשיש הבנה מלאה הגינות וכבוד הדדי בינינו לבין הלקוח. בכל מקרה שפוגע באווירה זו או שנרגיש שלא נוכל לעמוד בציפיות הלקוח או בתמחור התכשיט נאלץ לבטל את ההזמנה ולתת שירות באופן חד צדדי ומיידי. כמו כן אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות כלשהי / חוסר מלאי או כל סיבה אחרת על פי שיקולנו הבלעדי.

הצעות מחיר

הצעות מחיר תקפות לאותו היום. בגלל שינויים תמידיים בעלויות חומרי הגלם ודרישות הייצור, הצעות מחיר הניתנות ללקוח יכולות להיות בתוקף לאותו היום בלבד. הצעת מחיר היא הצעת המוכר בלבד המצריכה אישור סופי של מנהל הייצור ולא התחייבות לייצר הזמנה בסכום מסוים.

תשלומים

אנו מקבלים תשלומים בהעברה בנקאית, במזומן ובכרטיס אשראי. אם בוחרים להזמין מוצר ללא הגעה פיזית, ניתן להזמין ולשלם באתר או בטלפון. למשלמים בכרטיס אשראי ניתנת אפשרות לחלק את התשלום עד 6 תשלומים ללא ריבית.

ביטוח

מוצרים שהוזמנו ונשלחים אליכם מבוטחים ב100%. היה ומוצר שנשלח אליכם אבד, נגנב או נפגם עוד לפני הגעתו ליעד, המוצר מבוטח ואנו נדאג לשלוח מוצר חדש ללא כל השתתפות מצידכם.

מעקב משלוחים

ניתן לבצע מעקב עבור כל חבילה שנשלחת עבורכם. אנו שולחים חבילות עם מספר מעקב שבאמצעותו ניתן לעקוב אחר החבילה בכל רגע נתון. אם אין בידכם את מספר המעקב של החבילה, בקשו ואנו נשלח לכם את מספר המעקב שבאמצעותו תוכלו לעקוב אחרי החבילה באתר החברה דרכה היא נשלחה.

שימוש ואחריות

כל תכשיט יהלומים מגיע עם תעודה המציינת את פרטי הזהב והיהלומים. על תכשיטי זהב מעל משקל מסויים יש חותמת המציינת את טוהר הזהב.

זהב הינו מתכת יקרה הנעשית נדירה ויקרה יותר עם הזמן, אך עם זאת מדובר באחת מהמתכות הרכות והרגישות ביותר לפגיעות היכולות להשרט ולהתעקם בקלות ובמיוחד ככל שהזהב טהור יותר. אנו מייצרים תכשיטים באיכות גבוהה כשהזהב חלק ומבריק. אך לא נוכל להיות אחראים לנזקים ושחיקת החומר בגלל מאפייניו הטבעיים של הזהב. הדבר מתבטא בעיקר בשרשראות שנפגעות ובזהב לבן אותו נדרש לצפות בחומרים כמו רודיום כדי להגיע למראה לבן ובוהק כשהרודיום משתפשף ומתגלה התערובת הטבעית של הזהב.

הזהב שבו משתמשים לתכשיטים הינו תערובת של זהב טהור ומתכות אחרות כמו נחושת, כסף, ופליז שנועדו ליצור את גוון הזהב הצהוב, האדום והלבן. לכן על המזמינ\ה לדעת אם ישנה רגישות לאחת מסוגי המתכות. הדבר נדיר אך מתבטא בדרך כלל בתערובת המרכיבה את הזהב הלבן.

מידות ותיקונים

ניתן להקטין או להגדיל מידות של טבעות. לטבעות יהלומים - התאמת מידה ראשונה תיעשה ללא עלות בשנה הראשונה. לטבעות נישואין - התאמת מידה ראשונה (עד מידה אחת) תיעשה ללא עלות בשנה הראשונה ומעבר למידה אחת תיהיה עלות תיקון בהקטנה ועלות תיקון + תוספת הזהב בהגדלה. יש לקחת בחשבון שתיקונים לא נעשים באותו היום ובכל מקרה של תיקון נדרש להביא ולאסוף את התכשיט מהמקום ושלא יבוצעו יותר משני תיקונים כדי לא לפגוע במבנה התכשיט.

מפרט ומימדים

יתכנו סטיות במימדים ובמפרט התכשיט. תהליך הייצור הינו תהליך מורכב המושפע מהתכווצויות בתהליך היציקה, תהליך השיבוץ ותהליך הצורפות הנעשים בעבודה ידנית. כל שלב יוצר שינויים במימדי התכשיט ובנוסף ישנם סטיות בין משקלים וכלי מדידה שונים. לכן קשה לחזות בדיוק את מימדיו הסופיים של תכשיט וטבעי שיהיו סטיות קלות. כמו כן בתכשיטים מרובי יהלומים רמת צבע ונקיון יכולה לאפיין רמת ביניים.

פרטיות

אנו מחויבים לכבד את פרטיות הרוכשים. על הרוכש לשמור את המסמכים כי כדי לא לקחת צד בפגיעה באנשים אנו נמעיט בשמירת נתונים, לא נמסור מידע אודות הזמנות ולא ננפיק מסמכים לאחר קבלת התכשיט.